Audi RS3
2.5 TFSI RS 3 quattro PANO|HUD|SONOS|SFEER|CARBON|
Direct kopen, basisprijs: € 95.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 95.900,-
LEASEPRIJS: € 1.396,82 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 16.950,02 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi RS3 |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.5 TFSI RS 3 quattro PANO|HUD|SONOS|SFEER|CARBON| |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 10 april 2025 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 5.350 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.396,82 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 95.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KGH-29-J |
| Motorinhoud: | 2.480 cc |
| Vermogen: | 294 kw / 400 pk |
| Laadvermogen: | 515 kg |
| Gewicht: | 1.540 kg |
| Wielbasis: | 263 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.055 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- Geluid- en warmtewerend glas
- Getint glas
- Glazen schuifdak
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Side-skirts
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- glazen kanteldak
- glazen schuif-/kanteldak
- lichtmetalen velgen
- panoramadak
- panoramadak var. transparantie
- schuif-/kanteldak
- schuif-/kanteldak transparant
- schuifdak
- schuifdak (dubbel)
- schuifdak transparant
- zonwerend glas
- Infotainment
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- DAB
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Carbonafwerking interieur
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Kunstlederen/microvezel bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Luxe lederen bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportief interieur
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Buitenspiegels in andere kleur
- Centrale airbag voor
- Connected services
- Diffuser
- Dodehoek detectie
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Full-LED koplampen
- Hemelbekleding donker
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless entry/start
- Kunstlederen interieurdelen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
- Matrix LED koplampen
- Motorkap andere kleur
- Passagiersairbag
- Premium metaalkleur
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelpaddles
- Sfeerverlichting
- S Line exterieur
- Sportstuur leder
- Sportuitlaat
- Uitwijk assistent
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- Zij airbag(s) voor
- Zwarte (glans) exterieur delen
- ASR